Instruktor Kumon

Małgorzata RosikNaz ywam się Małgorzata Rosik i jestem pierwszym w Polsce Instruktorem nauki matematyki oraz języka angielskiego metodą KUMON.

Swoją wiedzę dotyczącą tej metody zdobyłam dzięki intensywnemu szkoleniu, z najlepszymi trenerami i Instruktorami, w Atenach.

Dzięki temu szkoleniu wiem jak skuteczna i efektywna jest ta metoda, sięgająca w swojej filozofii daleko poza naukę matematyki.

Dlaczego akurat KUMON? Dlatego, że czekałam na to od wielu lat. Od momentu kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tej metodzie i zobaczyłam dziecko, które tą metodą uczyło się matematyki i języka angielskiego. Tym dzieckiem był siostrzeniec mojego męża, mieszkający w Anglii, gdzie metoda ta znana jest od bardzo wielu lat. To właśnie wtedy zobaczyliśmy pierwszy raz jak od nauka matematyki metodą KUMON różni się od metod szkolnych i oboje wiedzieliśmy, że chcielibyśmy, aby KUMON pojawił się w Polsce.

Mając ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, wiem jak ważne jest odkrywanie potencjału każdego dziecka i bazowanie na jego mocnych stronach. To dzięki dostrzeganiu plusów możemy iść dalej i rozwijać możliwości dzieci do maksimum.

Moim celem jest, aby w pierwszym w Polsce centrum nauki KUMON każde z dzieci mogło pracować z pewnością siebie, satysfakcją i radością z uczenia się.

Tą radość i ogromną satysfakcję widzę każdego dnia na twarzy mojej córki, która już zaczęła swoją „przygodę z Kumonem”. Obserwując zmiany jakie zaszły w jej sposobie uczenia się, w jej motywacji do nauki oraz poziomie koncentracji, wiem, że chciałabym towarzyszyć rownież innym dzieciom w procesie rozwijania ich umiejętności.

 

Przedmioty: Jezyk angielski, matematyka
Godziny zajęć
Poniedzialek: 15.30-18.30
Sroda: 15.30-18.30
Czwartek: 17:00-19:00
Sobota: 09.30-12:30
Opłaty
Rejestracja: 80 zł
Przedmiot: 280 zł za miesiąc kalendarzowy
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z tym Instruktorem
  • Znajdz nas
    Wczytywanie...