Instruktor Kumon

Nazywam się Izabela Ludwinek i razem z mężem Markiem Izabela Ludwinekprowadzę Centrum Nauki Kumon w Warszawie w Wilanowie.

To właśnie dzięki mojemu mężowi zapoznałam się z metodą nauki Kumon. Jako dziecko i nastolatek Mark uczył się matematyki w Centrum Nauki Kumon w Stanach Zjednoczonych i opowiedział mi jak ta metoda pozytywnie wpłynęła na jego naukę matematyki w szkole, jak również na samodzielną i efektywną naukę innych przedmiotów oraz ciekawość świata. Owoce uczęszczania Marka do Kumon widać do dziś w każdym dniu jego pracy na stanowisku managera oraz w życiu codziennym, gdzie do każdego nowego zadania podchodzi z zapałem, pasją i energią, którymi zaraża wszystkich dookoła.

Wychowywałam się i uczyłam w Warszawie i zarówno ja, jak i wielu moich rówieśników uważaliśmy naukę matematyki w szkole za trudną pracę. Teraz wiem, że przedstawiony nam ogólny program nauki tego przedmiotu nie mógł być dopasowany do nas wszystkich jednocześnie.

Im głębiej poznawałam metodę nauki Kumon i filozofię, która ją stworzyła, tym bardziej zdawałam sobie sprawę, jak ważne jest, aby poznały ją również dzieci w Polsce.

Po intensywnym i niezwykle owocnym szkoleniu pod okiem najlepszych Instruktorów upewniłam się, że prowadzenie Centrum Nauki Kumon, jest drogą właśnie dla mnie. Prowadząc Centrum pragnę każdego dnia uczyć się od dzieci, dostrzegać ich indywidualność i niezwykłość oraz pomagać odkrywać ich nieograniczony potencjał.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do naszego Centrum Nauki Kumon w Wilanowie! Razem pokażmy naszym dzieciom jakie są wspaniałe.
 

 

Przedmioty: Jezyk angielski, matematyka
Godziny zajęć
Poniedzialek: 16.00 - 19.00
Czwartek: 16.00 - 19.00
Opłaty
Rejestracja: 100 zł
Przedmiot: 299 zł za miesiąc kalendarzowy
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z tym Instruktorem
  • Znajdz nas
    Wczytywanie...