Zgłoś się tutaj

Jak zostać Instruktorem i otworzyć własne centrum edukacji Kumon

Znalezienie właściwych Instruktorów jest dla nas niezwykle ważne. Proces, jaki do tego wykorzystujemy, był ulepszany przez lata i gwarantuje, że zawsze znajdujemy ludzi, jakich szukamy.

Oto kroki, jakie będziesz musiał podjąć, jeśli zdecydujesz się stać się częścią tej fantastycznej firmy:

 1. Zgłoszenie
  Zgłaszasz swoje zainteresowanie, wysyłając formularz zawierający Twoje dane kontaktowe.
 2. Rozmowa kwalifikacyjna
  Weźmiesz udział w wideokonferencji, podczas której opowiemy nieco więcej o Kumon jako firmie oraz o metodzie nauki Kumon. W trakcie tej rozmowy ocenimy Ciebie, Twoje zainteresowanie metodą Kumon, Twoje pasje itp. Będzie to bardzo otwarta rozmowa, podczas której będziesz mógł zapytać nas o wszystko, co chciałbyś wiedzieć na temat bycia franczyzobiorcą Kumon.
 3. Sesja orientacyjna
  Jeśli rozmowa informacyjna zakończy się powodzeniem, zaprosimy Cię na sesję orientacyjną. Będziesz wtedy mógł poznać innych kandydatów, którzy znajdują się na tej samej drodze, co Ty. Będzie to intensywny dzień, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o roli Instruktora Kumon. Poprosimy Cię także o udział w teście znajomości matematyki i języka angielskiego. Aby przejść do kolejnego etapu, konieczne będzie zdanie tego testu.
 4. Szkolenie
  Nasz cykl szkoleniowy podzielony jest na dwa pięciodniowe bloki. W przeciwieństwie do innych firm organizujemy szkolenie, zanim franczyzobiorca podpisze umowę franczyzy, ponieważ stanowi ono część naszego procesu selekcji. Chcemy mieć pewność, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko, i oferujemy praktyczne doświadczenie w prawdziwym centrum nauki, abyś mógł być w pełni przygotowany do otwarcia swojego centrum.
 5. Złóż podpis
  Jeśli pomyślnie ukończysz etap szkoleniowy, będziemy pewni, że posiadasz wszystkie cechy wspaniałego Instruktora Kumon. Zostaniesz wtedy zaproszony do podpisania umowy franczyzy i będziesz mógł rozpocząć swoją ekscytującą nową karierę wraz z nami.
 6. To nie koniec
  Będąc częścią światowej franczyzy, nigdy nie jesteś sam. Będziemy z Tobą współpracować nad wdrożeniem planu biznesowego i rozwojem Twojego centrum. Oferujemy także dalsze szkolenia w trakcie Twojej podroży z nami, abyś zawsze znajdował się na szczycie i pracował z uczniami w sposób gwarantujący sukces.

Teraz, gdy już wiesz, na czym polega cały proces, czy nie nadszedł czas zacząć od nowa i rozpocząć nową karierę pomagając dzieciom w Twojej społeczności osiągnąć sukces? Kliknij tutaj, aby rozpocząć proces aplikacyjny.