Edukacja, na którą możesz liczyć

Przy pomocy starannie opracowanych arkuszy ćwiczeń do nauki matematyki i czytania zabieramy naszych uczniów w podróż od prostych do złożonych problemów. Rozwijamy ich umiejętności we właściwym tempie, aby utrzymać ich motywację.

Unikalna metoda nauki Kumon pomaga dzieciom zdobyć zaawansowaną wiedzę z odpowiednią dla nich prędkością. Uczniowie przechodzą na następny poziom dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że zrozumieli każde z zagadnień.

Wraz z rozwojem umiejętności poprzez samodzielne uczenie się i poczuciem sukcesu wzrastają także pewność siebie i chęć do nauki.

Uważamy, że każde dziecko posiada nieograniczony i często niewykorzystany potencjał. Dlatego też nasze wyjątkowe programy nauczania mają na celu rozwój umiejętności samodzielnego uczenia się, które to konieczne są do rozwiązywania zadań na zaawansowanym poziomie. Kumon posiada ponad 4 miliony uczniów w 50 krajach i regionach na całym świecie i każdego dnia, w każdej minucie, dzieci rozwijają się dzięki nauce z Kumon.

Nasi wyszkoleni i doświadczeni Instruktorzy udzielają każdemu uczniowi dostosowanych do niego instrukcji, odkrywając, do czego jest zdolny, i wydobywając jego potencjał przy pomocy każdego z zadawanych ćwiczeń.

W Kumon dzieci nie są ograniczane umiejętnościami i wiedzą innych. Każde dziecko ma możliwość, by zdobyć najwyższy możliwy do osiągnięcia przez nie poziom wiedzy przy wsparciu uznanej metody, wykwalifikowanego Instruktora oraz arkuszy ćwiczeń, które opracowywane są od ponad 60 lat, aby rozwijać umiejętności, z których można czerpać korzyści przez całe życie.