Centrum nauki Kumon

Witamy w pierwszym w Polsce centrum Kumon!

Metoda Kumon to pozaszkolny program do nauki matematyki, obchodzący w tym roku swoją 60 rocznice istnienia. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 4 mln uczniów w ponad 50 krajach na całym świecie.

Kumon - matematyka to kompleksowy program, który rozwija niezbędne umiejętności, aby pomóc dzieciom przejść od liczenia aż do rachunku różniczkowego. W naszym centrum oferujemy naukę matematyki, a w przyszłości także angielskiego, uczniom w każdym wieku i na różnym poziomie edukacyjnym.

Zgodnie z filozofią twórcy tej metody, Toru Kumona – japońskiego nauczyciela matematyki, nasze zajęcia pozwalają odkryć potencjał każdego dziecka i rozwinąć go do maksimum. Każde dziecko ma możliwość uczenia się niezależnie, we własnym tempie, na odpowiednim dla niego poziomie. Nasi uczniowie mają szansę rozwijać pewność siebie, motywację wenętrzną oraz nabyć umiejętności niezbędne do samodzielnej nauki.

Nasze centrum zaprasza dzieci w każdym wieku, bo każde z nich pracuje według specjalnie ułożonego dla niego planu zajęć, dostosowanego do jego potrzeb. Wierzymy, że każde dziecko może osiągnąć bardzo wiele, mając przy tym ogromną radość i satysfakcję z samodzielnego „odkrywania” matematyki.

Nauka wg metody Kumon obejmuje zajęcia w centrum nauki Kumon – 2 razy w tygodniu oraz zajęcia w domu w pozostałe 5 dni w tygodniu, na materiałach otrzymanych od instruktora.

Kumon = nauka 365 dni w roku!!!
 

Facebook LogoCentrum Nauki Kumon Warszawa-Bródno

               
               
         
Opłata za 6 miesięcy z góry  
  Opłata za 1 miesiąc         265 zł /msc  
  280 zł         (możliwość płatności w 3 ratach)  
  Wpisowe (płatne jednorazowo) – 80 zł  
 

Przedmioty: Jezyk angielski, matematyka
Godziny zajęć
Poniedzialek: 15.30-18.30
Sroda: 15.30-18.30
Czwartek: 17:00-19:00
Sobota: 09.30-12:30
Opłaty
Rejestracja: 80 zł
Przedmiot: 280 zł za miesiąc kalendarzowy
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z tym Instruktorem
  • Znajdz nas
    Wczytywanie...