Centrum nauki KUMON

Witamy w pierwszym w Polsce centrum Kumon!

Metoda Kumona to pozaszkolny program nauki matematyki, obchodzący w tym roku swoją 60 rocznice istnienia. Swoim zasięgiem obejmuje 4 mln uczniów w ponad 50 krajach na całym świecie.

Kumon - Matematyka to kompleksowy program, który rozwija niezbędne umiejętności, aby pomóc dzieciom przejść od liczenia poprzez rachunek różniczkowy. W naszym centrum oferujemy naukę matematyki, a w przyszłości także angielskiego, uczniom w każdym wieku i na różnym poziomie edukacyjnym.

Zgodnie z filozofią twórcy tej metody, Toru Kumona –japońskiego nauczyciela matematyki, nasze zajęcia pozwalają odkryć potencjał każdego dziecka i rozwinąć go do maksimum. Każde dziecko ma możliwość uczenia się niezależnie, we własnym tempie, na odpowiednim dla niego poziomie. Nasi uczniowie mają szansę rozwijać pewność siebie, motywację wenętrzną oraz nabyć umiejętności niezbędne do samodzielnej nauki.
Nasze centrum zaprasza dzieci w każdym wieku, bo każde z nich pracuje według specjalnie ułożonego dla niego planu zajęć, dostosowanego do jego potrzeb. Wierzymy, że każde dziecko może osiągnąć bardzo wiele, mając przy tym ogromną radość i satysfakcję z samodzielnego „odkrywania” matematyki.
Nauka wg metody Kumona obejmuje zajęcia w Centrum Nauki Kumon – 2 razy w tygodniu oraz zajęcia w domu w pozostałe 5 dni w tygodniu, na materiałach otrzymanych od instruktora.

KUMON = nauka 365 dni w roku!!!
 

 

Przedmioty: Matematyka
Godziny zajec
Wtorek: 15.30-18.30
Czwartek: 15.30-18.30
Sobota: 10.00-13.00
Oplaty
Rejestracja: 80 zł
Przedmiot: 270 zł za miesiac kalendarzowy
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z tym instruktorem
  • Znajdz nas
    Wczytywanie...