Zgłoś się tutaj

Dołącz do Kumon, rozwijaj się dalej.

Pierwsze centrum nauki Kumon otworzyło swoje drzwi w 1955 roku i obecnie możemy się pochwalić ponad 24 000 centrów nauki Kumon w 50 krajach na świecie.

Każde z tych centrów pomaga tworzyć miejsca pracy, otwiera nowe możliwości i rozwija miejscowe społeczności, a 4 miliony uczniów mogą dzięki nim w pełni rozwijać swój potencjał i umiejętności uczenia się. Nie można byłoby tego dokonać bez naszych franczyzobiorców, którzy wierzą w metodę Kumon oraz dzielą wspólne zamiłowanie do edukacji i przekonanie o nieograniczonym potencjale dzieci.

Wiemy, że szukając nowej kariery lub szansy biznesowej znaleźć można wiele opcji. Istnieje wiele firm edukacyjnych, a ponadto można także spróbować wykreować swoją własną markę.

Oto kilka powodów, dla jakich naprawdę warto rozważyć franczyzę Kumon:

1. Kumon jest liderem na rynku
Posiadając ponad 60 lat doświadczenia, ponad 24 000 centrów edukacji Kumon i ponad 4 miliony uczniów na całym świecie, Kumon naprawdę jest liderem na rynku edukacji.
2. Jesteśmy uznaną marką
Kumon znajduje się na 11 miejscu w rankingu 500 franczyz w 2017 roku według magazynu Entrepreneur i na 4 miejscu w rankingu 500 franczyz europejskich według Franchise Europe. Na obu listach jesteśmy pierwszą firmą edukacyjną.
3. Nasze wysiłki zostały nagrodzone
W 2014 roku zdobyliśmy tytuł Marki Roku na 25. dorocznej Gali Nagród Brytyjskiego Stowarzyszenia Franczyzy.
4. Nie wydasz fortuny
Nasza opłata franczyzowa jest dość niska w porównaniu z opłatami innych franczyz, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej dochodowych franczyz edukacyjnych na rynku.
5. Wyjątkowi ludzie są częścią naszej rodziny
Ludzie stanowią istotę marki Kumon. Dla przykładu jedna z naszych brytyjskich Instruktorek otrzymała niedawno nagrodę Woman in Education.
6. Odnosimy sukcesy
To rezultaty sprawiają, że Kumon jest tak wyjątkowy. Nasi uczniowie rozwijają swój potencjał, co owocuje fantastycznymi sukcesami. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć jedną z tysięcy osób, które mogą opowiedzieć o swoich sukcesach: Pranav w wieku 10 lat został najmłodszym Certyfikowanym Specjalistą Technologii Microsoft!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, ktore odbedzie sie dnia 12.11.2018. w warszawie

Zgłoś się teraz