Zgłoś się tutaj

Idea franczyzy

Prowadzenie franczyzy to doskonałe rozwiązanie dla osoby, która chce skoncentrować się na rozwoju swojej kariery i firmy przy wsparciu znanej marki. Posiadając ponad 60 lat doświadczenia w zakresie franczyzingu, Kumon jest w stanie zapewnić wszystkie narzędzia i wsparcie konieczne do odniesienia sukcesu przez franczyzobiorcę.

Co niesie ze sobą bycie częścią franczyzy?

Kumon koncentruje się na wyborze właściwych osób, których motywację stanowią zamiłowanie do edukacji i rozwój dzieci. Chcemy przekazać naszą markę w ręce tych osób i blisko z nimi współpracować, aby mogły osiągnąć stabilny wzrost firmy i aby jakość udzielanych instrukcji i stosowania metody Kumon była zawsze na najwyższym poziomie.

Dla Ciebie oznacza to wsparcie światowej marki o ugruntowanej pozycji, która zdobyła zaufanie swoich klientów. Otrzymasz wsparcie zespołu profesjonalistów, którzy pomogą Ci skoncentrować się na prowadzeniu centrum i rozwoju dzieci w Twojej społeczności. Nie mówimy jednak, że jest to łatwa opcja. Prowadzenie dobrze prosperującej franczyzy wymaga poświęcenia, czasu i pasji. Konieczne będą zbudowanie silnego zespołu, troska o uczniów i koncentracja na rozwoju centrum. Jest to niezmiernie satysfakcjonujące doświadczenie, ponieważ zbierasz plony własnych działań.

Pracuj dla siebie, ale nie sam

Będąc Instruktorem Kumon, jesteś właścicielem swojej firmy, ale nie oznacza to, że jesteś sam. Możemy pomóc Ci w wyborze najlepszej lokalizacji dla Twojego centrum edukacji Kumon i w stworzeniu solidnego planu biznesowego. Oferujemy także regularne szkolenia i wsparcie marketingowe, aby wypromować Twoje centrum. Posiadamy doświadczenie, a Ty możesz je wykorzystać.

Umowa franczyzy

Nasza rzetelna umowa franczyzy opiera się na wspólnym zaufaniu.

Kumon to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji na rynku dzięki niskiemu poziomowi inwestycji początkowych i modelowi opłat licencyjnych, z jakiego korzystamy. Nasza opłata franczyzowa wynosi 1000 euro za przedmiot w formie jednorazowej płatności i obejmuje koszty szkolenia. Potem uiszczana jest tylko opłata licencyjna za ucznia i przedmiot, na jaki się zapisał. Oznacza to, że nie ma żadnych stałych opłat, co jest ważne zwłaszcza na początkowym etapie, kiedy biznes się rozwija.


Zapraszamy na spotkanie informacyjne, ktore odbedzie sie dnia 02.03.2019. w warszawie
Zgłoś się teraz