Otwórz własne centrum nauki

Pierwsze centrum nauki Kumon otworzyło swoje drzwi w 1955 roku i obecnie możemy się pochwalić ponad 24 000 centrów nauki Kumon w ponad 50 krajach na świecie.

Każde z tych centrów pomaga tworzyć miejsca pracy, otwiera nowe możliwości i rozwija miejscowe społeczności, a 4 miliony uczniów mogą dzięki nim w pełni rozwijać swój potencjał i umiejętności uczenia się. Nie można byłoby tego dokonać bez naszych franczyzobiorców, którzy wierzą w metodę Kumon oraz dzielą wspólne zamiłowanie do edukacji i przekonanie o nieograniczonym potencjale dzieci.

Szukamy ambitnych osób, które pragną wspierać potrzeby edukacyjne dzieci w swoich społecznościach, chcą przyczyniać się do rozwoju lokalnego i są gotowe na to, by zaangażować się w działalność naszej firmy.

W przeciwieństwie do wielu innych franczyz na rynku otwarcie centrum nauki Kumon wymaga niewielkich inwestycji wstępnych, a nasza wiara w naszą markę, usługi i potencjał firmy jest tak duża, że nasze umowy franczyzowe opierają się na modelu zapewniającym obustronne korzyści, gdzie franczyzobiorca ponosi opłatę licencyjną zależną wyłącznie od liczby uczniów zapisanych do jego centrum.

Zapewniamy także pełen program szkoleniowy, możliwości rozwoju osobistego oraz stałe wsparcie przez cały czas prowadzenia centrum. Aby Twoje centrum mogło się rozwijać, oferujemy wsparcie marketingowe na najwyższym poziomie – nasz zespół ekspertów będzie z Tobą współpracował, zapewniając widoczność i promocję centrum.

Kumon posiada wyjątkową wizję i dlatego też nie szukamy osób, które chcą tylko prowadzić interes, lecz osób, które naprawdę pasjonują się edukacją. Stosujemy intensywny proces selekcji, aby mieć gwarancję, że wybierzemy osoby, które reprezentują nasze wartości i będą doskonałymi Instruktorami Kumon.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbedzie się dnia 13.11.2019 w Warszawie
Zgłoś się teraz.

Dalsze terminy są dostępne na życzenie.